Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Abrashi kujton telashet që kishte me veteranët dhe zgjidhjen që u gjet por s’u jetësua
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Abrashi kujton telashet që kishte me veteranët dhe zgjidhjen që u gjet por s’u jetësua

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Abrashi kujton telashet që kishte me veteranët dhe zgjidhjen që u gjet por s’u jetësua

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 160 shikime
 • 160 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Abrashi kujton telashet që kishte me veteranët dhe zgjidhjen që u gjet por s’u jetësua

Kategoritë0 komente