Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Tri vjet nga vdekja e Monës, Zanfina e kujton me këtë postim të bukur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tri vjet nga vdekja e Monës, Zanfina e kujton me këtë postim të bukur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tri vjet nga vdekja e Monës, Zanfina e kujton me këtë postim të bukur

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 333 shikime
 • 333 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si e kujtojnë ato 

Kategoritë


0 komente