Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Burri luna me djalin, Adelina befason me veprimin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Burri luna me djalin, Adelina befason me veprimin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Burri luna me djalin, Adelina befason me veprimin

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 5,358 shikime
 • 5,358 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çka bën Adelina, kur burri i saj luan me Jonin 

Kategoritë


0 komente