Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Adelina sapo mori një dhuratë, por nga kush?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Adelina sapo mori një dhuratë, por nga kush?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Adelina sapo mori një dhuratë, por nga kush?

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 664 shikime
 • 664 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja veprimi i Adelines kur merr dhurata 

Kategoritë0 komente