Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Adelina Tahiri pas lindjes merret edhe me veten, shkon te frizeri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Adelina Tahiri pas lindjes merret edhe me veten, shkon te frizeri

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Adelina Tahiri pas lindjes merret edhe me veten, shkon te frizeri

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 897 shikime
 • 897 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çfarë bën Adelina Tahiri pak ditë pasi lindi djalin

Kategoritë0 komente