Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Adelina Tahiri publikon pamje nga vetura luksoze
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Adelina Tahiri publikon pamje nga vetura luksoze

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Adelina Tahiri publikon pamje nga vetura luksoze

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 3,297 shikime
 • 3,297 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje nga vetura luksoze e Adelina Tahirit


  1 koment