Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Adonisi e mahnit Teutën me këtë veprim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Adonisi e mahnit Teutën me këtë veprim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Adonisi e mahnit Teutën me këtë veprim

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,006 shikime
 • 1,006 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tetua mbetet e shokuar nga veprimi i Adonisit

Kategoritë0 komente