Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Aeroplani amerikan që do të lëviz me 7,500 kilometra në orë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aeroplani amerikan që do të lëviz me 7,500 kilometra në orë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aeroplani amerikan që do të lëviz me 7,500 kilometra në orë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aeroplani amerikan që do të lëviz me 7,500 kilometra në orë – dhe të arrijë në çdo cep të botës për më pak se një orë

Kategoritë


0 komente