Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Agim Ukiqi pretendon se ish-polici Hilmi Hoxha i kërkoi para për t’ia liruar banesën e uzurpuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Agim Ukiqi pretendon se ish-polici Hilmi Hoxha i kërkoi para për t’ia liruar banesën e uzurpuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Agim Ukiqi pretendon se ish-polici Hilmi Hoxha i kërkoi para për t’ia liruar banesën e uzurpuar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 602 shikime
 • 602 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Agim Ukiqi pretendon se ish-polici Hilmi Hoxha i kërkoi para për t’ia liruar banesën e uzurpuar

Kategoritë


0 komente