Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Agim Veliu akull, nuk ia zgjatë dorën për urime Vjosa Osmanit.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Agim Veliu akull, nuk ia zgjatë dorën për urime Vjosa Osmanit.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Agim Veliu akull, nuk ia zgjatë dorën për urime Vjosa Osmanit.mp4

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 95 shikime
 • 95 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Agim Veliu dukej mjaft i pakënaqur dhe jo-entuziast për kandidimin e bashkëpartiakes së tij për kryeministre të vendit

Kategoritë


0 komente