Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Një shtetasi nga Shqipëria thotë të jetë rrahur nga pronari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një shtetasi nga Shqipëria thotë të jetë rrahur nga pronari

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një shtetasi nga Shqipëria thotë të jetë rrahur nga pronari

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 345 shikime
 • 345 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një shtetasi nga Shqipëria thotë të jetë rrahur nga pronari

Kategoritë1 koment