Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ahmetaj: Këto janë tri format e dëmtimit të fletëvotimeve (Video)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmetaj: Këto janë tri format e dëmtimit të fletëvotimeve (Video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmetaj: Këto janë tri format e dëmtimit të fletëvotimeve (Video)

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,411 shikime
 • 1,411 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Koordinatori nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve të Komisionit Qendror Zgjedhor (KQZ), Burim Ahmetaj, ka theksuar se në 530 vendvotime janë rinumëruar votat. Për më shumë: http://telegra.fi/GujjMw

Kategoritë


0 komente