Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ahmeti: 72 njerëz në qeveri iu përfundon titulli me “MINISTËR”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: 72 njerëz në qeveri iu përfundon titulli me “MINISTËR”

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: 72 njerëz në qeveri iu përfundon titulli me “MINISTËR”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 116 shikime
 • 116 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ahmeti: 72 njerëz në qeveri iu përfundon titulli me “MINISTËR”

Kategoritë0 komente