Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ahmeti: Do ta padisë Isa Mustafën për shpifje, nuk kam udhëtuar me aeroplan privat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: Do ta padisë Isa Mustafën për shpifje, nuk kam udhëtuar me aeroplan privat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Do ta padisë Isa Mustafën për shpifje, nuk kam udhëtuar me aeroplan privat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 844 shikime
 • 844 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ahmeti: Do ta padisë Isa Mustafën për shpifje, nuk kam udhëtuar me aeroplan privat

Kategoritë0 komente