Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ahmeti: Ligji i Prishtinës zgjidh shumë çështje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: Ligji i Prishtinës zgjidh shumë çështje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Ligji i Prishtinës zgjidh shumë çështje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 390 shikime
 • 390 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ahmeti: Ligji i Prishtinës zgjidh shumë çështje – aktualisht kryeqyteti ka vetëm 20 policë të trafikut

Kategoritë0 komente