Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ahmeti: Mishi në Viva Fresh ka qenë në shitje jo në depo
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: Mishi në Viva Fresh ka qenë në shitje jo në depo

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Mishi në Viva Fresh ka qenë në shitje jo në depo

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Inspektorët e Komunës së Mitrovicës kanë konfiskuar dhe asgjësuar 1 mijë e 100 kilogramë mish nga dy qendra të mëdha tregtare në këtë qytet, pasi mishit i ka munguar deklaracioni.

Kategoritë


0 komente