Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ahmeti nuk siguron se do të jetë “kryetar i Prishtinës nga Vetëvendosje”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti nuk siguron se do të jetë “kryetar i Prishtinës nga Vetëvendosje”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti nuk siguron se do të jetë “kryetar i Prishtinës nga Vetëvendosje”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,773 shikime
 • 2,773 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ahmeti nuk siguron se do të jetë “kryetar i Prishtinës nga Vetëvendosje”

Kategoritë


0 komente