Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ahmeti: Qytetarin e Prishtinës do ta bëjmë pronar të qytetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: Qytetarin e Prishtinës do ta bëjmë pronar të qytetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Qytetarin e Prishtinës do ta bëjmë pronar të qytetit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarët e Prishtinës tashmë do të kenë mundësinë që me pak klikime të informohen për të gjitha vendimet e ndërmarra nga kryetari i komunës, përmes platformës digjitale ‘Open Data’, e cila është lansuar të mërkurën dhe është e qasshme për të gjithë.

Kategoritë


0 komente