Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ahmeti: Shqiptarët t’i dalin zot asaj që kanë fituar me luftë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: Shqiptarët t’i dalin zot asaj që kanë fituar me luftë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 48:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Shqiptarët t’i dalin zot asaj që kanë fituar me luftë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoni, Ali Ahmeti ka kërkuar nga shqiptarët që t’i dalin zot asaj që kanë fituar me luftë dhe mos të presin që kryeministri aktual Zoran Zaev apo ish-kryeministri Nikolla Gruevski t’ua japin as gjuhën shqipe as vendin e punës.

Kategoritë


0 komente