Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ahmeti: Shtëpia e shembur është në kontest gjyqësor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: Shtëpia e shembur është në kontest gjyqësor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Shtëpia e shembur është në kontest gjyqësor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 186 shikime
 • 186 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas shembjes së një pjese të një shtëpie të vjetër në rrugën “Ilaz Agushi” në Prishtinë, Komuna ka marrë vendim për shembjen e pjesës tjetër që rrezikon të rrëzohet, por së pari duhet marrë miratimi nga Instituti për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore pasi që objekti është i mbrojtur.

Kategoritë


0 komente