Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Aida Doci - Iftari i nanes - Cover by: Daorsa
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aida Doci - Iftari i nanes - Cover by: Daorsa

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aida Doci - Iftari i nanes - Cover by: Daorsa

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 715 shikime
 • 715 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Original song by: Aida Doci & Fatmir Muja Connect with Daorsa: Facebook: https://www.facebook.com/daorsasopa/ Instagram: https://www.instagram.com/daorsasopa/ Gjirafa Video: https://daorsasopa.gjirafa.com/ Dailymotion: http://www.dailymotion.com/daorsasopa Soundcloud: https://soundcloud.com/daorsa-sopa_official

Kategoritë


0 komente