Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ajri i ndotur në Prishtinë, ndërkombëtarët dalin në qytet me maska
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ajri i ndotur në Prishtinë, ndërkombëtarët dalin në qytet me maska

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ajri i ndotur në Prishtinë, ndërkombëtarët dalin në qytet me maska

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,508 shikime
 • 1,508 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Niveli i ndotjes së ajrit në Prishtinë ka arritur nivel të lartë. Kjo ka bërë që ndërkombëtarët në kryeqytetin kosovar të dalin me maska që mbrojnë nga ajri i ndotur.

Kategoritë


0 komente