Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

AKP-ja thotë se nuk ka kurrfarë fuqie t’i menaxhojë lokalet publike në veri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
AKP-ja thotë se nuk ka kurrfarë fuqie t’i menaxhojë lokalet publike në veri

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

AKP-ja thotë se nuk ka kurrfarë fuqie t’i menaxhojë lokalet publike në veri

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

AKP-ja thotë se nuk ka kurrfarë fuqie t’i menaxhojë lokalet publike në veri

Kategoritë0 komente