Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

AKR-ja beson se riformatimi i Qeverisë s’ia prek Ministritë, ani pse i ka mbetur veç një deputet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
AKR-ja beson se riformatimi i Qeverisë s’ia prek Ministritë, ani pse i ka mbetur veç një deputet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

AKR-ja beson se riformatimi i Qeverisë s’ia prek Ministritë, ani pse i ka mbetur veç një deputet

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 289 shikime
 • 289 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente