Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Qeveria shkel vendimin e gjykatës për anulim të konkursit për drejtor të APRK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria shkel vendimin e gjykatës për anulim të konkursit për drejtor të APRK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria shkel vendimin e gjykatës për anulim të konkursit për drejtor të APRK-së

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria shkel vendimin e gjykatës për anulim të konkursit për drejtor të APRK-së

Kategoritë0 komente