Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Aksident me fatalitet në rrugën Prishtinë- Ferizaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aksident me fatalitet në rrugën Prishtinë- Ferizaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aksident me fatalitet në rrugën Prishtinë- Ferizaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 14,637 shikime
 • 14,637 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aksident me fatalitet, vdes 18 vjecari

Kategoritë


0 komente