Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Aksident me të lënduar në magjistralen Gjakovë-Pejë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aksident me të lënduar në magjistralen Gjakovë-Pejë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aksident me të lënduar në magjistralen Gjakovë-Pejë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 498 shikime
 • 498 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aksident me të lënduar në magjistralen Gjakovë-Pejë

Kategoritë0 komente