Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Aksident ne magjistralen Prishtinë - Pejë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aksident ne magjistralen Prishtinë - Pejë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aksident ne magjistralen Prishtinë - Pejë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,742 shikime
 • 1,742 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aksident ne magjistralen Prishtinë - Pejë

Kategoritë0 komente