Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Aksion simbolik i VV-së të Policia, arrestime të aktivistëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aksion simbolik i VV-së të Policia, arrestime të aktivistëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aksion simbolik i VV-së të Policia, arrestime të aktivistëve

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 744 shikime
 • 744 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aksion simbolik i VV-së të Policia, arrestime të aktivistëve

Kategoritë0 komente