Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mbi 38 milionë euro në vit i kushtojnë shtetit veteranët e rrejshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbi 38 milionë euro në vit i kushtojnë shtetit veteranët e rrejshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbi 38 milionë euro në vit i kushtojnë shtetit veteranët e rrejshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,170 shikime
 • 1,170 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 38 milionë euro në vit i kushtojnë shtetit veteranët e rrejshëm

Kategoritë


0 komente