Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Aktakuzë kundër aktores së serialit "O sa mirë"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aktakuzë kundër aktores së serialit "O sa mirë"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aktakuzë kundër aktores së serialit "O sa mirë"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,105 shikime
 • 2,105 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prokuroria Themelore në Gjilan ka ngritur aktakuzë ndaj aktores Adriana Matoshi. Për detajet e aktakuzës lexoni në www.insajderi.com

Kategoritë


0 komente