Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Aktivistët e AKR-së aksion për dhurim të gjakut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aktivistët e AKR-së aksion për dhurim të gjakut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aktivistët e AKR-së aksion për dhurim të gjakut

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aktivistë të Aleancës Kosova e Re sot kanë dhuruar gjak për nevojtarët. Bashkë me aktivistët e AKR-së në Entin e Transfuzionit të Gjakut ishte edhe kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës Selim Pacolli.

Kategoritë


0 komente