Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Akullorja “Romeo and Giulia” vjen edhe në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Akullorja “Romeo and Giulia” vjen edhe në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Akullorja “Romeo and Giulia” vjen edhe në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tregut të akulloreve në Kosovë sot i është shtuar edhe një brend gjerman, është akullorja “Romeo and Giulia”, produkt i kompanisë gjermane “Lumen” që vjen për herë të parë në Kosovë, me pikë shitëse në qendrën tregtare “Albi Mall” në Veternik.

Kategoritë


0 komente