Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vit i suksesshëm për Alban Shillovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vit i suksesshëm për Alban Shillovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vit i suksesshëm për Alban Shillovën

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Golashënuesi më i mirë i Superligës së Kosovës për vitin 2018 në futboll, Alban Shillova, ka përmbyll një gjysmë-sezon fantastik.


  0 komente