Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Albin Kurti: Shqiptarët presin shumë nga Bashkimi Evropian
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Albin Kurti: Shqiptarët presin shumë nga Bashkimi Evropian

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Albin Kurti: Shqiptarët presin shumë nga Bashkimi Evropian

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Albin Kurti: Shqiptarët presin shumë nga Bashkimi Evropian

Kategoritë0 komente