Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Albin Kurti i thotë Tinka Kurtit të shkruajë status”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Albin Kurti i thotë Tinka Kurtit të shkruajë status”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Albin Kurti i thotë Tinka Kurtit të shkruajë status”

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 682 shikime
 • 682 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon



  0 komente