Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Historia e lojtarit më të paguar në historinë e Premier League
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Historia e lojtarit më të paguar në historinë e Premier League

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Historia e lojtarit më të paguar në historinë e Premier League

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 71 shikime
 • 71 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Historia e Alexis Sanchez, futbollistit i cili nuk kishte para si fëmijë, por arriti të bëhet lojtari më i paguar ndonjëherë në futbollin anglez

Kategoritë


0 komente