Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Aliu: 1 milion euro do t’i investoj në idetë e të rinjve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aliu: 1 milion euro do t’i investoj në idetë e të rinjve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aliu: 1 milion euro do t’i investoj në idetë e të rinjve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me premtimin se të rinjtë e Vushtrrisë nën qeverisjen e tij do të kenë fondin zhvillimor, kandidati i AKR-së për kryetar të Vushtrrisë, Nasuf Aliu synon të ofrojë më tepër mundësi për ta.

Kategoritë


0 komente