Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Aliu i sigurt në rikonfirmimin e fitores së tij me 19 nëntor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aliu i sigurt në rikonfirmimin e fitores së tij me 19 nëntor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aliu i sigurt në rikonfirmimin e fitores së tij me 19 nëntor

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fitorja në raundin e parë të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit, ka bërë që Agim Aliu të ketë besim se qytetarët e Ferizajt do ta rikonfirmojnë këtë besim edhe më 19 nëntor, në raundin e dytë, përball Muharrem Sfarqës së LDK-së.

Kategoritë


0 komente