Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Deputeti i VV-së: Kuvendi nuk ka pse të shtijë në dorë statutin e Trepçës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Deputeti i VV-së: Kuvendi nuk ka pse të shtijë në dorë statutin e Trepçës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Deputeti i VV-së: Kuvendi nuk ka pse të shtijë në dorë statutin e Trepçës

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 152 shikime
 • 152 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente