Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Aliu pezullon nga puna 30 persona që Sfarqa i punësoi një ditë pasi humbi garën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aliu pezullon nga puna 30 persona që Sfarqa i punësoi një ditë pasi humbi garën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aliu pezullon nga puna 30 persona që Sfarqa i punësoi një ditë pasi humbi garën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 286 shikime
 • 286 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aliu pezullon nga puna 30 persona që Sfarqa i punësoi një ditë pasi humbi garën

Kategoritë


0 komente