Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
ALTERATION - Trailer
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
ALTERATION - Trailer

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

ALTERATION - Trailer

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 656 shikime
 • 656 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Alexandro del vullnetarë për një eksperiment për të studiuar ëndrrat. Ai as që e imagjinon se do t'i nënshtrohet ndërhyrjes së Elsës, një formë e Inteligjencës Artificiale, e cila do të dixhitalizojë dhe dematerializojë nënndërgjegjshmërinë e tij në mënyrë që të ushqehet nga ajo.

Kategoritë


0 komente