Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ambasada e SHBA-ve flet për (mos)përfshirjen në dialog
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ambasada e SHBA-ve flet për (mos)përfshirjen në dialog

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ambasada e SHBA-ve flet për (mos)përfshirjen në dialog

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 66 shikime
 • 66 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përgjigja e Ambasadës amerikane rreth përfshirjes së SHBA-ve në dialogun me Serbinë. Për më shumë: https://goo.gl/27RzAK

Kategoritë


0 komente