Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ambasadori gjerman për takimin Thaçi-Merkel: Shpresoj vetëm të mira
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ambasadori gjerman për takimin Thaçi-Merkel: Shpresoj vetëm të mira

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ambasadori gjerman për takimin Thaçi-Merkel: Shpresoj vetëm të mira

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 73 shikime
 • 73 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Liberalizimi i vizave do të ndodhë shpejt, vendim të cilin e merr Komisioni Evropian, i cila ka vënë edhe kritere tjera siç janë lufta kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar.

Kategoritë


0 komente