Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ambasadorja e Turqisë tregon kur ka marrë vesh për deportimin e gjashtë gylenistëve nga Kosova
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ambasadorja e Turqisë tregon kur ka marrë vesh për deportimin e gjashtë gylenistëve nga Kosova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ambasadorja e Turqisë tregon kur ka marrë vesh për deportimin e gjashtë gylenistëve nga Kosova

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 340 shikime
 • 340 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ambasadorja e Turqisë tregon kur ka marrë vesh për deportimin e gjashtë gylenistëve nga Kosova

Kategoritë


0 komente