Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

American School of Kosova përfitoi jashtëligjshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
American School of Kosova përfitoi jashtëligjshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

American School of Kosova përfitoi jashtëligjshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 192 shikime
 • 192 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Punëtori i Pallatit të Rinisë, Besim Zeka, në seancën e së martës, në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ka thënë se ish-ushtruesi i detyrës së drejtorit të Pallatit të Rinisë në Prishtinë, Bajram Uka, kishte keqpërdorur detyrën zyrtare.

Kategoritë


0 komente