Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ana e panjohur e këngëtares shqiptaro-amerikane, Bebe Rexha
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ana e panjohur e këngëtares shqiptaro-amerikane, Bebe Rexha

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ana e panjohur e këngëtares shqiptaro-amerikane, Bebe Rexha

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,115 shikime
 • 2,115 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bebe ka shkruar tekste këngësah për Tinashe, Selena Gomez, Martin Garrix, Nick Jonas,Williams, Madonna, David Guetta etj. Edhe pse ajo ka shkruajtur tekstin e këngës “Monster” nga Eminem, ajo kurrë nuk është takuar me reperin.

Kategoritë


0 komente