Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Analizat tregojnë se uji i pijes në fshatin Mazhiq të Mitrovicës s’bën të pihet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Analizat tregojnë se uji i pijes në fshatin Mazhiq të Mitrovicës s’bën të pihet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Analizat tregojnë se uji i pijes në fshatin Mazhiq të Mitrovicës s’bën të pihet

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 102 shikime
 • 102 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Analizat tregojnë se uji i pijes në fshatin Mazhiq të Mitrovicës s’bën të pihet

Kategoritë


0 komente