Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Andi - 1 Përshendetje (Official Video HD)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Andi - 1 Përshendetje (Official Video HD)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Andi - 1 Përshendetje (Official Video HD)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 211 shikime
 • 211 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Follow me on Instagram : http://www.instagram.com/spahijaandi Follow me on Facebook : https://web.facebook.com/dragashale Add me on Snapchat : andii.spahiu Lyrics: Andi Beat By: OzgunBeatz Produced By: Beis Shabani Rec & Mic: Lyric Master Executive Producer: Andi Lyrics: Verse 1: I ri me vjet , jem ka boj art, Pe din edhe vet mem ngju e kij fat, Spo du mu nal deri t'bohet dita nat, Jem ka e luj lojeh SHAH-MAT. Po du me nij fjalt t'hejterave, Sa her po folin, po mrritet vlera, Shhhh Rraah, n'aksion hejterat, Sa her po folin, po folin vech rrena. Kam ambiciet e mije nket far q* none, E du hip hopin daj, mos vall dicka fole ? Po bohet fjal per tripa, trrethum me uipa, Kejt me hekra, allti dokna si Bisha. Ket sen nuk e prita, ket sen kij me thon, Po fol keq per mu, S'mintereson E luj Hard, se rruj per kerkon, Nese skupton men, nuk m bohet von. Reff: Tmijt jan Cool, Hey Hey, Tmijt jan High, Hey Hey, 1 PERSHENDETJE, Hey Hey Kendej e andej, Hey Hey Hey (x2) Verse 2: Destinacionet e ndryshme, t'CHill jeteses, Jetoj vech per sot, Fuck Tap, Tdjeshmes, aa, Fuck Tap genjeshtres, jetoj vech per sot, Fuck Tap Tdjeshmes. Qoje goten nalt, hajde gzuar shoqni, Paret i kam Cash e jo kredi me hij, Gjith msheh tu kesh(Cash) edhe pse mkij zili, Spo tham ma i miri edhe pse jem shum i ri. Reff 2: Tmijt jan Cool, Hey Hey, Tmijt jan High, Hey Hey, 1 PERSHENDETJE, Hey Hey Kendej e andej, Hey Hey Hey (x2)

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente