Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Anita gatuan gurabija, por ja çfarë bëjnë fëmijët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Anita gatuan gurabija, por ja çfarë bëjnë fëmijët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Anita gatuan gurabija, por ja çfarë bëjnë fëmijët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,849 shikime
 • 2,849 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momente qesharake në familjen e kryeministrit Ramush Haradinaj

Kategoritë0 komente